Policové Regále - Kovové

Výška x Šírka x Hĺbka

Vysvetlenie séríí 

Primo-  Nosnosť jednej police 100kg, zaskakovací spôsob montáže. 

Standard- Nosnosť jednej police 200kg, zaskakovací spôsob montáže.

Solid- Nosnosť jednej police 200kg, skrutkovací spôsob montáže.

Strong- Nosnosť jednej police 300kg, zaskakovací spôsob montáže.

Stark- Nosnosť jednej police 350kg, zaskakovací spôsob montáže

Heavy- Nosnosť jednej police 400kg, skrutkovací spôsob montáže 

Hard- Nosnosť jednej police 500kg, skrutkovací spôsob montáže 

Detailnejší popis jednotlivých séríí nájdete tu.

Každý jeden regál z našej ponuky bol testovaný a obdržal bezpečnostný certifikát.

Policové regále do kancelárie aj do skladu

Policové regále sú základom každého dobrého skladu, archívu alebo iných priestorov na uloženie vecí. My pre vás prinášame široké spektrum. Neviete si rady aký regál by ste mali kúpiť? Tvojregal.sk má širokú škálu policových regálov, ktoré rozdeľuje do 9 základných skupín pre lepšiu orientáciu. Ďalšie kategórie sa skladajú z jednotlivých typov regálov, čiže sérií. Každá má spoločné, ale aj rozdielne vlastnosti, ktoré ju robia výnimočnou.

Policové regály, ktoré zvládnu záťaž

až do 500 kg

Policové regále zo sérií Primo, Standard, Solid, Strong, Stark, Heavy a Hard spája jedna vlastnosť-ich police sú vyrobené z MDF dosiek. Medzi menšie patrí séria Primo, ktorej každá polica zvládne hmotnosť  100 kg. Jej väčšími sestrami sú série Standard a Solid. V týchto sériách sa stupňuje nosnosť políc na 200 kg. Regály série Standard, Strong a Stark majú 16 lisovaných západok, ktoré police držia a upevňujú. Každá jedna polica v sérií Solid a Heavy sú ukotvené pomocou 16 skrutiek M6.Pri sérií Hard sú použité skrutky M8. 

Ďalšími spoločnými vlastnosťami sú priečky, ktoré sa nachádzajú v strede políc na prepojenie nosníkov a zaisťujú väčšiu pevnosť a stabilitu. Všetkým policovým regálom sa dá nastavovať výška a to konkrétne každé tri centimetre. S každou sériou sa stupňuje záťaž políc a prechádza plynule od spomínaných Primo (100 kg), Standard a Solid (200kg) ku Strong (300kg), Stark (350kg), Heavy(400kg) až po Hard (500kg).

Pevnosť je základ dobrého regálu

Tieto regále nie sú iba z MDF dosiek, ale sú aj tzv. celokovové, ktorých konštrukcia je vyrobená z pozinkovaného plechu s hrúbkou 2 mm. Tieto rady zastávajú regále Steel a Hard Metal. Majú veľký rozdiel v nosnosti políc, zatiaľ čo Steel zvládne 90 kg, Hard Metal 225 kg. To čo ich však spája sú celokovové pozinkované police vďaka ktorým môžete uložiť zašpinené predmety na policu bez obáv o ich poškodenie alebo nenávratné zašpinenie. Vďaka povrchu sa dajú jednoducho utrieť a nestratia na kvalite. Sú stavané pre drsnejšie podmienky, preto ich môžete využívať aj na vlhkých miestach, či v skladoch.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať on-line prostredníctvom Zopim chatu alebo na telefónnom čísle 0905 923 673.

 

Stránka 1 z 12 - 136 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 12 - 136 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácíí TU