Často kladené otázky

Kedy mi tovar príde?

Pri každom tovare uvádzame jeho dostupnosť. Ide o počet pracovných dní, do ktorých ho vieme doručiť. Ak je tovar dostupný, hneď po zabalení bude expedovaný.

Je možné regály navzájom kombinovať?

Áno, avšak závisí to od typu regála. Priemyselné nekonečné regálycelokovové nekonečné regály segmentového systému sú presne určené k vzájomnému kombinovaniu medzi sebou a tvorbe regálových systémov.

Ktoré regály sú vhodné do exteriéru?

Plastové policové regály sú vhodnejšie do exteriérových priestorov, keďže sú vyrobené z PVC a polypropylénu. Pokiaľ ide o kovové regály, vhodnou voľbou do exteriéru sú pozinkované celokovové regály.

Akú nosnosť majú kovové nohy?

Pri kovových nohách neuvádzame presnú nosnosť, no môžete na nich položiť aj ťažšie stolové dosky vyrobené napríklad z mramoru.

Aká je nosnosť regálov?

Nosnosť nájdete uvedenú pri každom produkte. V prípade, že plánujete skladovať ťažší materiál, siahnite po niektorom z našich extra silných regáloch s nosnosťou  police od 350 do 500 kg.

Aká je cena dopravy?

Cena dopravy začína od 3,90 €. Pri vytváraní objednávky vám automaticky vyrátame presnú cenu dopravy za váš tovar.

Ako postupovať v prípade reklamácie?

V prípade, že vám príde poškodený tovar alebo má nejakú vadu, kontaktujte nás e-mailom na info@tvojregal.sk alebo telefonicky na čísle 0905 923 673. Chýbajúcu či poškodenú časť vám zašleme na naše náklady. V prípade ak ide o produkt, na ktorý sa musí pozrieť náš reklamačný technik, reklamovaný tovar od vás prevezme kuriér a doručí k nám.

Presný postup reklamácie tovaru nájdete v časti Reklamácia tovaru.

Aký je rozdiel medzi skrutkovacím a zaskakovacím typom montáže?

Celoskrutkovacie regály sú také, ktorých každá časť, police a nohy, sa prichytáva pomocou skrutiek. Zaskakovacie regály fungujú na princípe lisovaných západok. Police regálu sú k nohám pripevnené pomocou bezskrutkového systému. Vďaka vyrazeniu jamiek v stredoch jazýčkov je eliminovaná vôľa medzi jednotlivými komponentmi  pričom  konštrukcia regálu je omnoho stabilnejšia.

Série STANDARD, SOLID a STRONG  majú kombinovaný typ montáže, kde sa noha spája pomocou spojky tvaru L a štyroch skrutiek.

 Je možné dokúpiť samostatnú policu?

Áno. Pri priemyselných nekonečných, celokovových nekonečných a regáloch sérií SOLID, STANDARD a STRONG je možné si doobjednať policu priamo na e-shope. Pokiaľ máte záujem o policu k inému typu regálov, kontaktujte nás e-mailom na info@tvojregal.sk alebo telefonicky na 0905 923 673.

Ponúkate možnosť vyrobenia stolovej nohy na mieru?

Pravdaže. V prípade záujmu o kovovú stolovú nohu na mieru nám pošlite približný náčrt nohy a rozmery na e-mail info@tvojregal.sk. Následne vám zašleme cenovú ponuku.

Môžem si tovar prevziať osobne?

Ponúkame možnosť osobného odberu na našom výdajnom mieste na Mičkovej 31 v Bardejove, kde nás nájdete od 8:00 do 16:00. Objednávku nie je nutné zadávať predom, ale je možné ju vytvoriť priamo u nás. Platba je možná iba v hotovosti.