Drevené regály - Vytvor si svoj regál

Ak si potrebujete vytvoriť regál podľa individuálnych potrieb, drevené regály série LS sú tou pravou voľbou. Séria LS je vyrobená z borovicového dreva, ktoré je štvorstranne opracované. V ponuke je možnosť výberu troch rôznych druhov políc a to:
- štandardná polica
- polica na víno

- polica na debničky a prepravky 
Podľa potreby využitia regálu je možné vybrať si len jeden druh políc, alebo mix políc v jednom regály. Preto je séria LS skvelou možnosťou skladovať rôzne druhy komodít v jednom regály. Regály sa hodia na použitie v špajze, garáži, pivnici, no môžu byť využité aj v predajniach alebo aj ako regály na knihy. Využitie regálu viete určiť podľa políc, ktoré do regálu vyberiete.

Nohy regálu (LSN):
regály môžu byť v troch rôznych výškach a to:
- LSN 86 cm x 33 cm
- LSN 124 cm x 33 cm
- LSN 163 cm x 33 cm

   

 

Police regálu:
na výber je z troch rôznych druhov políc:

Štandardná polica LSP sa využíva na bežné skladovanie rôznych komodít. Nosnosť jednej police je 50kg. Rozmer police je 66,6 cm x 31,3 cm.  

 

 

Polica na víno LSW sa využíva na ukladanie fliaš. Nosnosť jednej police 50kg. Na jednu policu je možné umiestniť 6 fliaš. Rozmer police je 66,6 cm x 31,3 cm. 

  

 

Polica na debničky a prepravky LSS je využiteľná na skladovanie klasických debničiek, prípadne prepraviek určených na odkladanie fliaš. Police sa do regálu montuje pod uhlom, čiže máte vždy prístup k vrchnej časti debničky alebo prepravky, a teda je možné vybrať jej obsah bez vyťahovanie debničky z regálu. Ako prevencia proti zošmyknutiu debničky slúži lišta, ktorá sa namontuje na zadnú stranu regálu alebo na prednú časť police, v závislosti na spôsobe uloženie debničiek Rozmer police je 66,6 cm x 34 cm.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom