Celokovové Regále

Výška x Šírka x Hĺbka

Celokovové regále sa vyrábajú vo dvoch sériách séria Steel a séria Hard Metal.

Séria Steel

Séria Steel je celokovový regál , ktorý sa vyrába v rozmere len 180x90x40. Nosnosť jednej police je 90 KG. Tento regál má celokovové pozinkované police. Regál je celošrubovací to znamená, že každá z jeho častí nohy a police sa prichytávajú pomocou skrutiek M6. Police sa dajú nastavovať ľubovoľne každé 3 cm. Regál ma stabilnú konštrukciu a je vhodný na uskladňovanie špinavých predmetov pretože pozinkovaná plechová polica sa dá jednoducho utrieť.

Séria Hard Metal

Séria Hard Metal je celokovový regál , ktorý sa vyrába v rozmeroch od 200x100x50 do 240x100x50Regál Hard Metal je vyrobený z pozinkovaného plechu s hrúbkou 2 mm. Nosnosť jednej police je 225 KG. Tento regál má celokovové pozinkované police. Regál je celošrubovací to znamená, že každá z jeho častí nohy a police sa prichytávajú pomocou skrutiek M8. Police sa dajú nastavovať ľubovoľne každé 3 cm. Noha regálu je 50x50mm o hrúbke 2 mm. Regál ma stabilnú konštrukciu a je vhodný na uskladňovanie špinavých predmetov pretože pozinkovaná plechová polica sa dá jednoducho utrieť.

Celokovové regály, ktoré ocení

domáci kutil aj firma

Hromadia sa vám veci v pivnici? Neviete si dať rady, kam so všetkýmnáradím? Tvojregal.sk sa o to postará.

Kvalita ukrytá v konštrukcii

Celokovový, je výraz, ktorý naznačuje ich pevnosť. Je tomu skutočne tak, keďže 3 najlepšími vlastnosťami regálov Hard Metal sú masívnosť, stabilnosť a pevnosť. Tento typ regálov sa perfektne hodí kamkoľvek kde sa rozhodnete uložiť veci, no znesie aj drsné podmienky či vlhkosť. Túto schopnosť im dodáva pozinkovaný povrch, ktorý ich chráni pred rôznymi druhmi poškodenia, či už mechanickými, deformačnými alebo samotnou koróziou. Rám je vyrobený z 2 mm hrubého plechu a police z ocele s hrúbkou 1 mm udržia veci až do 225 kg. Regály spĺňajú najvyššie štandardy pevnosti a bezpečnosti aj vďaka zámkovým skrutkám, ktoré sú extrémne odolné a držia kostru regálu. Preto odporúčame regály aj do skladov, kde police často musia zniesť veľkú záťaž.

Bojíte sa, že regály poškodia kvapaliny na prevádzku strojov či iné tekutiny? Máme pre vás riešenie, v podobe skladových celokovových regálov STEEL. Police sú z pozinkovanej ocele a tá sa len tak kvapalinám nedá. Okrem toho, je tento typ celokovových regálov ako sa vraví do koča aj do voza. Môžete ho používať v náročných prevádzkových miestach, ale aj v kanceláriách a bez obáv, žeby vám poškodil dlážku. Každý je totiž vybavený plastovou stopkou, ktorá chráni pred poškodením podlahy. Regály bez problémov zvládnu nosnosť do 90 kg a je len na vás či regál použijete samostatne alebo si vyskladáte taký, ktorý sa vám bude hodiť.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať on-line prostredníctvom Zopim chatu alebo na telefónnom čísle 0905 923 673.

 

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácíí TU