Regály a držiaky na pneumatiky

Držiaky na pneumatiky ušetria priestor v garáži

Vymenili ste zimné gumy za letné? Neviete kam ich máte odložiť a dávate ich všade možne, len aby vám nezavadzali? Ak máte tento problém, máme pre vás jednoduché, no efektívne riešenie.

Aké sú výhody držiakov na pneumatiky?

Najväčšia výhoda je samozrejme uskladnenie. Máte na výber z troch typov držiakov na pneumatiky. Prvý typ je klasický regál, ktorý položíte na zem a vložíte doň pneumatiky. Je vyrobený tak, aby zaberal čo najmenej priestoru, takže do vrchného regálu uložíte dve pneumatiky a do spodného tiež dve. Je vyrobený z matnej čiernej ocele. Držiak je mimoriadne robustný, ale na druhej strane má ľahkú konštrukciu. Existujúci variant k danému regálu slúži pre 8 pneumatík uložených na hornom a dolnom regáli.

Druhý typ je nástenný držiak, ktorý sa perfektne hodí pre ľudí, ktorí potrebujú ušetriť priestor na zemi. Môžete naň uložiť pneumatiky s diskami či bez nich. Podobne ako predošlý typ má ľahkú konštrukciu, ktorú jednoducho prichytíte pomocou štyroch skrutiek. Pozor si treba dávať na rozmery pneumatík, ktoré môžu mať maximálne 225 mm a záťaž maximálne 150 kg. Na tento druh držiaka je možné umiestniť najviac 4 pneumatiky. 

Nevmestí sa vám do garáže ani jeden zo spomínaných držiakov, no zároveň nechcete mať pneumatiky hodené len tak na zemi? Presne pre to máme pre vás aj posledný typ, ktorý zaberie minimum priestoru. V balení nájdete 4 držiaky pričom každý slúži na uchytenie jednej pneumatiky. Vzdialenosť držiaka od steny je 15 cm a jeho maximálne zaťaženie je 15 kg. Pneumatiky tak budú chránené proti poškodeniu na zemi a vy budete mať viac priestoru v garáži.

Lakovanie elektrostatickou metódou

Zmienili sme sa už o parametroch, o materiáli, ale čo s lakom? Držiaky majú zaujímavý spôsob lakovania pomocou elektrostatickej metódy, ktorá prostredníctvom fyzikálnych zákonov priťahuje opačne nabité častice. To spôsobuje udržanie laku na povrchu držiaka. A prečo je toto lakovanie dobré? Je vysoko odolné voči poškriabaniu, poškodeniu mechanickému alebo chemickému a je neinvazívne voči prírode.

Pre viac informácií sme tu pre vás online na našom Zopim chate, alebo na telefónom čísle 0905 923 673.

 

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácíí TU