REGÁL DREVENÝ ROHOVÝ Maxi 3Z 115x85x30 - BOROVICA

 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 9
 
Výška: 115 cm
Šírka: 85 cm
Hĺbka: 30 cm
Materiál: borovicové drevo
Počet políc: 3
Nosnosť police: 100 kg
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
Cena €40,30 bez DPH
€48,30 / ks    
Kategória Drevené regály policové
Záruka 2 roky
 

Regál série Maxi je veľmi esteticky vyhotovený - ideálne pre interiér vášho domova. Možno s ním zaobchádzať ako s jednotlivým kusom nábytku alebo ho rozšíriť o ďalšie regály z našej ponuky v rôznych rozmeroch. 

Rohové regály sú ideálne pre využitie miesta v rohu miestnosti. Tieto priestory sú väčšinou zlé využiteľné. No s rohovým regálom využijete priestor rohu na 100%.Tento druh regálu série Maxi môžete použiť, ako regál určený do rohu miestnosti. Tiež ako regál, ktorý pripojíte ku klasickému regálu a rozšírite úložný priestor.

Regály sú spracované rovnakým spôsobom, vďaka tomu si môžete vytvoriť útulnú izbu, elegantnú knižnicu alebo kúpeľňu. Drevené prvky miestnosť určite zahrejú a urobia z nej útulný kútik. Regál je veľmi funkčný, pretože nezaberá veľa miesta a je možné umiestniť ho takmer v každej miestnosti.

Každá polica má nosnosť 100 kg pri rovnomerne rozloženom zaťažení. Laty na policiach sú montované pozdĺžne. Každá z políc sa k nohám regálu montuje pomocou dvoch skrutiek. Regály série Maxi sú svojím vzhľadom veľmi podobné regálom série B. Hlavným rozdielom oproti sérií B je nosnosť. Pri regáloch Maxi je zvýšená nosnosť jednotlivých políc. Docielilo sa to použitím hrubších drevených lát, z ktorých je regál montovaný.

Nohy regálov série Maxi sú predpripravené na montáž. Každá z nôh má predvŕtané diery pre upevnenie políc.

Výška: 115 cm
Šírka: 85 cm
Hĺbka: 30 cm
Hrúbka dreva police: 14 mm
Hrúbka a šírka dreva nohy: 14 mm x 80 mm
Vzdialenosť medzi policami: ľubovoľne každých 13 cm
Materiál: borovicové drevo
Počet políc: 3
Nosnosť police: 100 kg
Nosnosť regálu: 300 kg
Montáž: polica sa skrutkuje k nohe

Všetky prvky regálu boli vyrobené zo zdravej borovice, štvorstranne opracovanej. Drevo je suché a bez vád. Regály posielame v demontovanom stave. Inštalácia na základe priložených pokynov je veľmi jednoduchá a netrvá dlhšie ako 15 minút.

Medzi riešenia, ktoré odlišujú túto sériu regálov od konkurencie, patrí možnosť zdvihnutia stojana pomocou špeciálnych konektorov BRML. Vďaka ďalším prvkom môžete vytvárať ľubovoľné skladové kompozície.

Výška 115
Šírka 85
Hĺbka 30
Séria Maxi

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: