REGÁL DREVENÝ ROHOVÝ B-09 50x85x38 - BOROVICA

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 10
 
Výška: 50 cm
Šírka: 85 cm
Hĺbka: 38 cm
Materiál: borovicové drevo
Počet políc: 2 
Nosnosť police: 50 kg
Dostupnosť Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do
7.6.2023
Cena €25,20 bez DPH
€30,20    
Kategória Drevené regály policové
Záruka 2 roky
 

Regál B-09 je veľmi esteticky vyhotovený - ideálne pre interiér vášho domova. Možno s ním zaobchádzať ako s jednotlivým kusom nábytku alebo ho rozšíriť o ďalšie regály z našej ponuky v rôznych rozmeroch. 

Rohové regály sú ideálne pre využitie miesta v rohu miestnosti. Tieto priestory sú väčšinou zlé využiteľné. No s rohovým regálom využijete priestor rohu na 100%.

Regály sú spracované rovnakým spôsobom, vďaka tomu si môžete vytvoriť útulnú izbu, elegantnú knižnicu alebo kúpeľňu. Drevené prvky miestnosť určite zahrejú a urobia z nej útulný kútik. Regál je veľmi funkčný, pretože nezaberá veľa miesta a je možné umiestniť ho takmer v každej miestnosti.

Každá polica má nosnosť 50 kg pri rovnomerne rozloženom zaťažení. Laty na policiach sú montované pozdĺžne. Každá z políc sa ku jednotlivým nohám regálu montuje pomocou dvoch skrutiek. Polica je vložená do drážky vyfrézovanej v nohe, za účelom väčšej stability a pevnosti.

Nohy regálov série B sú predpripravené na montáž. Každá z nôh mám predvŕtané diery pre upevnenie políc a tiež vyfrézované drážky na police, do ktorých sa police vsadzujú, aby bola zabezpečená stabilita celej konštrukcie. Medzi riešenia, ktoré odlišujú túto sériu regálov od konkurencie, patrí možnosť rozšírenia regálu pomocou špeciálnych konektorov BRML. Vďaka ďalším prvkom môžete vytvárať ľubovoľné skladové kompozície.

Výška: 50 cm
Šírka: 85 cm
Hĺbka: 38 cm
Hrúbka dreva police: 11 mm
Hrúbka a šírka dreva nohy: 11 mm x 60 mm
Vzdialenosť medzi policami: ľubovoľne každých 20 cm
Materiál: borovicové drevo
Počet políc: 2
Nosnosť police: 50 kg
Nosnosť regálu: 100 kg
Montáž: police sa skrutkujú k nohe

Všetky prvky regálu boli vyrobené zo zdravej borovice, štvorstranne spracovanej. Drevo je suché a bez vád. Regály posielame v demontovanom stave. Inštalácia na základe priložených pokynov je veľmi jednoduchá a netrvá dlhšie ako 15 minút.

Výška 50
Šírka 85
Hĺbka 38
Séria B

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: