Regál drevený B-32 220x170x38-borovica

 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 10
 
Výška: 220 cm
Šírka: 170 cm
Hĺbka: 38 cm
Materiál: borovicové drevo
Počet políc: 7
Nosnosť police: 35 kg
Dostupnosť Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
Cena €102,10 bez DPH
€122,50 / ks    
Kategória Drevené regály policové
Záruka 2 roky
 

Regál B-32 je veľmi esteticky vyhotovený - ideálny pre interiér vášho domova. Možno s ním zaobchádzať ako s jednotlivým kusom nábytku alebo ho rozšíriť o ďalšie regály z našej ponuky v rôznych rozmeroch. 

Regály sú spracované rovnakým spôsobom, vďaka tomu si môžete vytvoriť útulnú izbu, elegantnú knižnicu alebo kúpeľňu. Drevené prvky miestnosť určite zahrejú a urobia z nej útulný kútik. Regál je veľmi funkčný, pretože nezaberá veľa miesta a je možné umiestniť ho takmer v každej miestnosti.

Každá polica má nosnosť 35 kg pri rovnomerne rozloženom zaťaženia. Laty na policiach sú montované pozdĺžne. Každá z políc sa ku jednotlivým nohám regálu montuje pomocou dvoch skrutiek. Polica je vložená do drážky vyfrézovanej v nohe za účelom väčšej stability a pevnosti.

Nohy regálov série B sú predpripravené na montáž. Každá z nôh má predvŕtané diery pre upevnenie políc a tiež vyfrézované drážky na police, do ktorých sa police usadzujú, aby bola zabezpečená stabilita celej konštrukcie. Medzi riešenia, ktoré odlišujú túto sériu regálov od konkurencie, patrí možnosť rozšírenia stojana pomocou špeciálnych konektorov BRML. Vďaka ďalším prvkom môžete vytvárať ľubovoľné skladové kompozície.

Výška: 220 cm
Šírka: 170 cm
Hĺbka: 38 cm
Hrúbka dreva police: 11 mm
Hrúbka a šírka dreva nohy: 11 mm x 60 mm
Vzdialenosť medzi policami: ľubovoľne každých 20 cm
Materiál: borovicové drevo
Počet políc: 7
Nosnosť police: 35 kg
Nosnosť regálu: 245 kg
Montáž: police sa skrutkujú k nohe

Všetky prvky regálu boli vyrobené zo zdravej borovice, štvorstranne spracované. Drevo je suché a bez vád. Regály posielame v demontovanom stave. Inštalácia na základe priložených pokynov je veľmi jednoduchá a netrvá dlhšie ako 15 minút.

Výška 220
Šírka 170
Hĺbka 38
Séria B

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
5
6x
4
9x
3
11x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: