Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
4732 hodnotení
5
4496x
4
136x
3
38x
2
16x
1
46x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
RB
Rndr. Miron Blaščák
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.5.2020
MG
Matej Gmitter
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.5.2020
dobrá cena ľahká montáž
MS
Marek Sasala
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.5.2020
BM
Barbora Miháliková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.5.2020
VL
Veronika Libová
Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek.
|
26.5.2020
DD
Dusan Durcov
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.5.2020
Komunikacia uplne super... Regal super... odporucam..
MK
Milan Kubiš
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
21.5.2020
P
Peter
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
21.5.2020
DD
Daniela Dorčáková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
21.5.2020
Som veľmi skokojná
M
Marianna
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
21.5.2020
M
Matej
Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek.
|
20.5.2020
Dodanie trvalo skoro týždeň, ale povedzme, že epidémia. Kúpil som verziu standard. Trochu ma prekvapila skutočnosť, že nohy regálu sú z dvoch častí a treba ich zmontovať, čo pevnosti moc nepridáva a celkovo skladanie regálu nebolo tak jednoduché ako som čakal, rozhodne potrebujete gumové kladivo a rukavice, diely do seba nezapadajú s "príjemným" odporom, ale dosť nasilu, inak samotný regál je po zmontovaní dostatočne pevný, len to skladanie bolo nepríjemné
P
Peter
Hodnotenie obchodu je 3 z 5 hviezdičiek.
|
18.5.2020
tovar došiel ok No pár výhrad Nohy regálu sú predelené na polovicu Tým pádom si policu nezaložíte tam kde sa nohy spájajú Hrúbka plechu tiež mimimálna Nič extra nečakajte A hlavne to skladajte v rukaviciach Dorezal som sa Na to by mal výrobca upozorniť ako prvé Výhoda Jedine cena
J
Jana
Hodnotenie obchodu je 1 z 5 hviezdičiek.
|
18.5.2020
nie som veľmi spokojná, diely na lavičku prišli popraskané,musela som všetko zlepovať,jedna nožička úplne prelomená na polovicu
ER
Eduard Rác
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.5.2020
P
Peter
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.5.2020
TM
Tibor Molnár
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.5.2020
Dlhá čakacia doba, ako ospravedlnenie mi dali 5 percentnú zĺavu, kurierovi som ale musel zaplatiť celú sumu. Pri objednávke uviedli, že za tovar sa platí JEDINE platobnou kartou, kurier však na to mal iný názor, kartu nerešpektoval, žiadal zaplatiť v hotovosti, musel som odskočiť do susednej dediny, vybrať peniaze z bankomatu a potom zháňať kuriéra,
OL
Ondrej Lipták
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.5.2020
IM
Ivana Halásová, Mgr.
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.5.2020
dobrá cena
ľahká montáž
rýchle doručenie
ZV
Zuzana Vrecková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.5.2020
Trosku som mala z regalu odstiepene na 2 miestach. :-( ale pri poskladani sa to da zakamuflovat a je velmi pekny.
LV
Lubomír Valek
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
17.5.2020
Dobrá cena, rýchle doručenie.
