Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
4737 hodnotení
5
4501x
4
136x
3
38x
2
16x
1
46x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
RK
Roman Kudela
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.1.2021
Som veľmi spokojný s prevedením a kvalitou regálu doporučujem
Ultra rychle vybavenie objednavky, ochotny personal, pan velmi rad pomohol tovar doniest az k autu. Regale ma prijemne prekvapili v ich kvalite, oproti beznym regalom su regale od tejto firmy velmi pevne, stabilne a dobre sa montuju. Navyse za velmi priaznivu cenu. Od teraz nakupujem regale len tu. Odporucam.
Regaly sú kvalitné,len mi prišli o týždeň poznejšie. Nemali taky rozmer aký som objednal.
P
peter
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
23.1.2021
rýchle dodanie, kvalita OK, odporúčam
B
Barbora
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
23.1.2021
D
Dávid
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
23.1.2021
ZK
Zuzana Krakóová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.1.2021
Tovar mi bol doručený, kúpila som si to, čo som potrebovala,za rozumnú cenu.
5
J
Jaro
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.1.2021
Tovar prišiel rýchlo a v dobrej kvalite. Odporúčam
JV
Juraj Vavrek
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.1.2021
Rýchle dodanie, skvelá komunikácia.
I
Ivan
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.1.2021
Rychle dodanie, kvalitny produkt, super
M
Martin
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.1.2021
S obchodom som veľmi spokojný
MS
Matúš Staš
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.1.2021
BB
Benova Beata
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.1.2021
Vyborny system, dobre premyslene,ale predsa jedno ale. Prelisy na prieckach su nerovnako velke a mozno sme mali smolu ale nebolo mozne do prelisu na dlhejs trane police zasunut priecky .Ich prelisy boli tak velke ze sme ich museli zbrusit aby sme vedeli regalk poskladat. Pre toho kto ma k dipsozici naradie je to zvkladnutelne.Ale inak sme s vyrobkom velmi psokojni.
Bea
MŠ
Mária Šafaříková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.1.2021
Rýchli...všetko bolo OK...1
VB
Vilma Behúňová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.1.2021
Som spokojná, tovar je taký ako píšu a ako som chcela
I
Ivan
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.1.2021
OK
J
Jozef
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.1.2021
