Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
4738 hodnotení
5
4502x
4
136x
3
38x
2
16x
1
46x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
ML
Marta Látková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
6.4.2021
A
Adriana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
6.4.2021
ZŠ
Zuzana Šimeková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
6.4.2021
spokojná
M
Maci
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
6.4.2021
spokojná
V
Vladimír
Hodnotenie obchodu je 3 z 5 hviezdičiek.
|
5.4.2021
Som spokojný. Nieje to moja prvá objednávka. Len tentokrát som mal v balení málo šróbov a matiek. Musel som dokúpit a samozrejme nemali v danej velkosti šróbiky tak som musel 34 kusov rezat. Matíc mi chýbalo 42.
E
esgea
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
5.4.2021
Peckovy regal ! Na moje 15" este aj miesto na ine veci ostane. Konstrukcia je lepsia nez som cakal.
P
Peter
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
5.4.2021
Super,som spokojný
K
Kristian
Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek.
|
4.4.2021
Kanister prisiel perfektne zabaleny. Dodanie v poriadku. tvojregal.sk ako eshop hodnotim kladne.
Kanister v ramci pomeru cena kvalita je v poriadku. Samozrejme od polskej vyroby sa neda ocakavat precizna a superkvalitna praca, kanister nie je v takej super kvalite ako boli voľakedy stare kanistre. Ale na dnesnu dobu a za tu cenu je to v poriadku. Z 5 hviezdiciek tak 4 davam aj to iba vdaka eshopu s ktorým som spokojný.
L
Lucia
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
4.4.2021
Super regaly za vyborne ceny. Jednoducho sa skladaju, su pevne a vyzeraju pekne. Ocenujem siroky vyber rozmerov, vedela som si presne napasovat na rozmery v komore. A velmi ocenujem pristup, ked som volala, pan mi poradil a dokonca mi vymyslel sikovnejsie riesenie pri vybere regalov (moznost nadstavit z dvoch kusov, potrebovala som viac polic tak som vzala dva mam 10 polic)
PK
Peter Kuljaček
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
2.4.2021
Tovar bol kvalitne zabalený aj ostatné v poriadku
MS
Miklós Szelle
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
1.4.2021
tovar je ok, len dlhé čakanie na tovar
M
Michal
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
1.4.2021
